Plastická chirurgie už není tabu

Plastická chirurgie Praha je v oboru české estetické chirurgie jedním z nejčastěji hledaných výrazů. Mnoho jedinců už neváhá nedokonalosti svého těla řešit s pomocí specialistů.

Liposukce a plastika prsou vedou

Největší zájem v oblasti plastické chirurgie je o liposukci a plastiku prsou. Nadváha trápí obrovské procento populace a právě liposukce dokáže dobře podpořit rozhodnutí zhubnout. Nejčastější je liposukce břicha, hýždí, stehen a boků. Liposukci lze provádět i v ambulantním režimu, takže pacient/ka odchází týž den domů. Ani cena není nijak závratná a vážné zájemce určitě neodradí: liposukci jedné oblasti pořídíte pod 20 000 Kč. A rozhodně není určena jen ženám!
 
Oproti tomu plastika prsou je jž finančně náročný zákrok, protože se provádí v celkové anestezii a vyžaduje širší zapojení operačního týmu. Připočítáme-li ještě silikonové implantáty, je jasné, že nejde o levný zákrok. Zvětšení prsou silikonovými implantáty je hojně žádaný zákrok žen všech věkových kategorií. Stojí 60 000 Kč a více. Silikonové implantáty však dnes už není potřeba vyměňovat, takže jde vlastně o zákrok celoživotní.
 
Starší generace pak volí zákroky typu operace očních víček či facelifting. Boj s vráskami je věčný a právě plastická chirurgie pomáhá lidem tento boj po nějaký čas úspěšně vyhrávat...

Kontakt

  •  

    info@alergen.eu